خرید آپارتمان در شهرک شاهد شهریار

14دی1401
0 نظر
buying-an-apartment-in-shaheed-shahriar-town

آپارتمان در شهرک شاهد شهریار

شهرک شاهد شهریار  در غرب شهریار واقع شده و با گذر نزدیک به یک دهه توانسته رشد و پیشرفت خوبی در راستای فراهم آوردن رفاه مردم داشته باشد. این شهرک فاصله ی 35 کیلومتری از تهران دارد که مسافتی 30 الی 40 دقیقه ای می باشد، البته این مدت زمان بسته به میزان ترافیک متغیر است. فاصله این شهرک تا خود شهریار کمتر از 5 کیلومتر و نزدیک به 10 دقیقه می باشد. دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان شهریار در شهرک شاهد شهریار  باعث شده تا از نقاط مختلف شهر به این منطقه رجوع کنند.

شهرک شاهد شهریار  از سمت شرقی به مرکز شهریار، از سمت غربی به ملارد و صفادشت و از سمت شمالی به شهر اندیشه و فردیس دسترسی دارد.

در این شهرک مدارس ابتدایی، راهنمایی و متوسطه، دو درمانگاه مجهز و همین طور فروشگاه های زنجیره ای وجود دارد. در محدوده ی مرکزی شهرک شاهد شهریار  یک فضای سبز با تجهیزات و لوازم ورزشی، وسایل بازی کودکان و آمفی تئاتر احداث شده است. باشگاه های ورزشی، آموزشگاه های زبان از دیگر امکانات این شهرک می باشد. در نزدیکی دادسرای عمومی شهرک شاهد شهریار  یک خط ایستگاه تاکسی به مقصد تاکسیرانی شهریار وجود دارد.

آبان ماه سال 1400، محمدجواد حشمتی مهذب، رئیس کل دادگستری استان تهران از دادسرای عمومی شهرک شاهد شهریار  بازدید کرده و طی نشستی در خصوص مشکلات و مسائل کارکنان قضایی به تحلیل و بررسی پرداخت.

شهرک شاهد شهریار  شهریار مجتمع های مسکونی مجهز و خوش ساختی دارد که در متراژهای متفاوت ساخته شده اند. امکانات رفاهی چون باشگاه ورزشی و استخر در مجتمع ها جهت استفاده ی ساکنین تعبیه شده است.

پیام بگذارید