خرید زمین در شهریار باغستان

14دی1401
0 نظر
buying-land-in-shahryar-baghistan

خرید زمین در باغستان

شهر باغستان متشکل از مناطق، ده مویز، سعیدآباد، نصیرآباد، مهدیه، باباسلمان، دهشاد بالا و پایین و خادم آباد می باشد که در فاصله ی بیست کیلومتری تهران قرار دارد. (مسافتی حدودا 20 دقیقه ای)

اگر قصد رفتن به باغستان از شهریار داشته باشید کمتر از 15 دقیقه زمان خواهد برد (فاصله ی کمتر از 8 کیلومتر) که البته این مدت زمان بسته به میزان ترافیک می تواند متغیر باشد.  این شهر خوش آب و هوا و ییلاقی انتخاب بسیاری از سازندگان و همینطور اشخاصی است که به دنبال ملکی با قیمت و موقعیت مناسب در نزدیکی تهران می باشند. شهرک ویلایی دهشاد در ناحیه ی جنوبی باغستان از دیگر مناطق مناسب جهت ویلاسازی و داشتن باغ ویلایی زیبا و مناسب است. قلعه دهشاد با داشتن دیرینه ی تاریخی خود به جذابیت های شهر باغستان افزوده است.

تپه ی ده مویز که مربوط به دوره ی سلجوقیان می باشد در مهر ماه سال 1382 به عنوان یک از آثار ملی ایران به ثبت رسیده است.

باغستان شهریار دارای بازار بزرگ میوه و تره بار، کارخانه های متعددی چون کارخانه ی داروسازی، سردخانه، کمپوت سازی صنایع مخابرات ایران، خمیر مایه، ماکارونی، مرغ داری و لبنیات می باشد.

با ورود به بلوار اصلی باغستان با درختان تنومندی مواجه می شوید که زیبایی این منطقه را نمایان کرده و همچنین نشان از قدمت و تاریخی بودن این شهر دارد.

به گفته ی شهروندان باغستان، بخش هایی از  ویلا های این شهر اوقافی بوده و آن را غصبی می خوانند.

پیام بگذارید