خرید خانه شهریار اندیشه

14دی1401
0 نظر
buying-shahriar-andishehs-house

خرید خانه اندیشه

شهر اندیشه در تاریخ 16 آذر 1382 تاسیس شده و شامل 5 فاز می باشد. شهر اندیشه در 30 کیلومتری تهران قرار دارد و با دور بودن از آلودگی بسیار بالای تهران و همین طور مجاور بودن با شهریار که آب و هوایی خوب و بدون آلودگی دارد، مکان مناسبی برای سکونت می باشد. بافت عمده فازهای اندیشه ویلایی ساز است و همینطور آپارتمانی و دارای مجتمع های مسکونی نیز می باشد. فاز یک اندیشه منطقه ای است که با وجود مراکز خرید و مجتمع های تجاری جمعیت بالایی را به خود جذب کرده است. فاز یک اندیشه متشکل از دوازده خیابان است که سرتاسر خیابان اصلی را فروشگاه های لباس، کیف و کفش، لوازم خانگی، تره بار و … دربرگرفته است.

فازهای دیگر اندیشه به خصوص فاز سه اکثرا ویلایی بوده و با ویلاهای بسیار شیک و خیره کننده ای که در سال های اخیر در این فاز ساخته شده، نظر بسیاری از اشخاصی که به دنبال داشتن ویلایی در نزدیکی تهران و به دور از آلودگی و شلوغی های شهر هستند را به خود جلب کرده است. قیمت املاک این منطقه عمدتا بالا بوده و بسیار ارزنده هستند. فاز سه مرکز شهر اندیشه می باشد.

همانطور که به مزایای هر منطقه ای می پردازیم از معدود معایبی که به اندیشه می توان نسبت داد نداشتن خط مترو به سمت کرج و یا تهران می باشد. ترافیک بالای جاده ی تهران اندیشه از چالش هایی است که ساکنان آن روزانه مواجه می شوند.

پیام بگذارید