ارزش گذاری باغ ویلا

22دی1401
0 نظر
ارزش گذاری باغ ویلا

در این مقاله قصد داریم تا شما را با شهر زیبای شهریار و امکانات تفریحی که باغ‌های ویلایی آن در اختیار شما قرار می‌دهند آشنا کنیم. همچنین به معرفی ویژگی‌های یک ویلای لوکس و ارزش گذاری باغ ویلا پرداخته و راهنمای خرید باغ‌ویلا لوکس را در اختیار شما قرار دهیم. با ما همراه باشید.

باغ‌های ویلایی به املاکی می‌گویند که متراژ اصلی آن‌ها صرف درخت‌کاری، باغچه و کاشت محصولات می‌شود و ساختمان موجود در آن‌ها از امکانات و ویژگی‌های خاصی برخوردار است. توجه داشته باشید که تفاوت زیادی میان خانه باغ با ویلا باغ وجود دارد. بنابراین فراموش نکنید که خانه باغ‌ها بر پایه یک زندگی روستایی بنا شده‌اند و ویژگی‌های لاکچری خاصی در آن‌ها تعبیه نشده است. اما باغ‌های ویلایی، علاوه بر داشتن درخت‌های میوه و محصولات کشاورزی، دارای ساختمان‌های لوکس و لاکچری هستند که همین امر موجب محبوبیت بیش از حد چنین املاکی در شهر شهریار شده است.

بنابراین این نکته را لحاظ کنید که ویلا باغ به ملکی گفته می‌شود که محدود به ساختمان‌های یک طبقه نیستند. پس توجه داشته باشید که خلاف تصور عام که باغ‌های ویلایی را یک ساختمان تخت می‌دانند، مجموع ویلا و باغ، این امکان را به شما می‌دهد که علاوه بر زندگی در دل طبیعت، توانایی لذت بردن از امکانات بی نظیر یک دکوراسیون مدرن را داشته باشید.

از این رو ممکن است بپرسید که چه امکانات مدرن و لاکچری در این ویلاها وجود دارد که مردم را تشویق به خرید باغ و ویلا در شهریار میکند؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که با بررسی سایت باغ ویلا و مشاهده باغ ویلا لاکچری موجود در سایت، خواهید فهمید که باغ‌های ویلایی شهریار، دارای آلاچیق، استخر، جکوزی و غیره هستند که در ادامه به معرفی آن‌ها خواهیم پرداخت.

چه عواملی موجب مدرن شدن باغ ویلا‌‌ها و افزایش ارزش گذاری آنها میشوند؟

پیش‌تر اشاره کردیم که باغ ویلا لوکس در شهریار دارای استخر، جکوزی، آلاچیق و غیره است که این عوامل در لاکچری نشان دادن باغ‌ها تاثیر بسزایی دارند. اما توجه داشته باشید که علاوه بر موارد ذکرشده، امکانات دیگری وجود دارند که در ادامه تمام این آن‌ها را در قالب یک لیست منتشر کرده و به تشریح آنها پرداخته‌ایم:

  • آلاچیق
  • استخر
  • سرسره آبی
  • جکوزی
  • روف گاردن
  • محوطه بازی

وجود آلاچیق چه کاربردی در فضای باغ ویلا ها دارد؟

آلاچیق یکی از فاکتورهای پرطرفدار در املاک مدرن به حساب می‌آید. به طوری که اگر کسی قصد خرید باغ عمارت را داشته باشد؛ اهمیت زیادی به موجود بودن آلاچیق در محیط باغ خواهد داد؛ زیرا بدون وجود آن، نمی‌توان از آب و هوای تازه و فضای بینظیر باغ لذت برد.

یکی دیگر از عواملی که منجر به افزایش خرید باغ ویلای مدرن در شهریار شده است؛ همین استخرهای لاکچری هستند که امکانات ورزشی تفریحی بینظیری را برای ساکنین باغ به ارمغان می‌آورند. توجه داشته باشید که وجود سرسره آبی می‌تواند این استخرهای تفریحی را به بهترین شکل ممکن تکمیل کند. به طوری که نصب سرسره آبی در کنار استخر، یکی از اقدامات مرسومی است که توسط ساکنین ویلاهای شهریار صورت می‌گیرد.

آیا وجود جکوزی یک امر مهم در مدرن بودن و افزایش اثرگذاری باغ ویلا به شمار میرود؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم بله! زیرا فرقی¬ نمی¬کند که نمای جکوزی رو به باغ باشد، یا امکانات آن در یک فضای بسته تعبیه شده باشد؛ مهم این است که وجود جکوزی، علاوه¬بر ویژگی¬های لاکچری و تفریحی، خاصیت درمانی دارد. به¬طوری که با استفاده اندازه از آن، قادر به درمان دردهای عضلانی، کنترل فشار خون، درمان کمر درد و کاهش¬وزن خواهید بود.

روف گاردن چیست و چرا یکی از عوامل لاکچری بودن محسوب میشود؟

روف به¬معنای سقف و گاردن با مفهوم باغ ترجمه می¬شود؛ بنابراین روف¬گاردن به باغچه¬ی کوچکی می¬گویند که در پشت¬بام یا تراس ساختمان وجود دارد. اما فراموش نکنید که برای ساخت چنین باغچه¬ای بیشتر از چمن¬ آماده، مبلمان و آب¬نما استفاده می¬شود. پس می¬توان گفت که ترکیب تمام موارد گفته¬شده، روف¬گاردن را به یک فضای مدرن در باغ¬های ویلایی تبدیل کرده است.

آیا وجود محوطه بازی در فضای باغ ویلا ها ضروری است؟

اگر بخواهیم پاسخ صادقانه¬ای به این سوال دهیم؛ باید بگوییم خیر! وجود چنین محوطه¬هایی در لاکچری ¬بودن یا نبودن فضای باغ تاثیر زیادی ندارند. اما توجه داشته باشید که کودکان ما، جزء افراد ساکن در باغ هستند و با در نظرگرفتن امکانات تفریحی¬رفاهی آن‌ها قادر به گذران زمان بهتر و عادلانه¬تری خواهیم بود. زیرا آن‌ها نیز به ¬اندازه هر یک ما، حق استفاده از امکانات یک باغ مجهز را دارند.

آیا عوامل داخلی در مدرن شدن و ارزش گذاری باغ ویلا ها تاثیر میگذارند؟

نکته قابل¬توجه دیگر این است که لاکچری ¬بودن یک ملک فقط به موارد گفته¬شده، بستگی ندارد. بنابراین می¬توان گفت که عواملی همچون اتاق ورزش، اتاق لباس، مصالح¬ساختمانی لوکس، حمام¬های مجهز و… در میزان مدرن ¬بودن باغ¬های ویلایی تاثیر زیادی دارند. به-طوری که با صرف هزینه بیشتر، توانایی خرید باغ و ویلا در شهریار و سایر مناطق تفریحی بالاتر می¬رود.

سایت مشاوره املاک گرا

پیش¬تر اشاره کردیم که برای مشاهده و خرید باغ ویلای مدرن در شهریار، باید به سایت¬هایی مراجعه کنید که امکان خرید و فروش چنین املاکی را به¬همراه مقایسه و پیشنهادات ویژه در اختیار شما قرار می¬دهند. بنابراین توجه داشته باشید که مشاوره املاک گرا برترین برند تخصصی باغ ویلا در غرب تهران است که خدمات مربوط به خرید، فروش، رهن و اجاره باغ¬های ویلایی را به شما ارائه می¬دهد و به ¬واسطه داشتن پروانه کسب در سازمان اصناف، یکی از معتبرترین برندهای موجود در کشور است.

خرید باغ ویلای مدرن در شهریار نیاز به کسب دانش تخصصی در زمینه خرید و فروش ملک دارد؛ بنابراین در این مقاله به معرفی و بررسی خصوصیات باغ¬های ویلایی مدرن پرداختیم و شما را با بهترین برند تخصصی خدمات فروش باغ ویلا آشنا کردیم.

 

پیام بگذارید